Aktuális ajánlataink – Mérnők / Műszaki – Projekt Quality Engineer

Projekt Quality Engineer

Egy újonnan alakulóm olasz gyártó üzem mérnöki csapatába keresünk mérnököt, az alábbi pozícióba:

Minőségbiztosítási mérnök

Főbb feladatok, munkák:

  • Termék gyártási folyamat minőségügyi támogatása
  • Minőségbiztosítási dokumentumok készítése
  • A minőségirányítási rendszer folyamatos fejlesztése
  • Selejtcsökkentési intézkedések hatékonyságának ellenőrzése
  • Minőségirányítási rendszer bevezetése
  • Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés az érintett társosztályokkal
  • Ellenőrzési tervek készítése, módosítása és felügyelete;

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú műszaki szakirányú végzettség (gépészmérnöki)
  • 2-5 éves minőségbiztosítási tapasztalat
  • AutoCAD ismeret
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság (néhány hónapos olaszországi kiküldetés)

Amit nyújt a lehetőség:

  • Szakmai fejlődési lehetőséget, kihívást jelentő pozíciót, versenyképes csomagot

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Balassagyarmat

Ilkei Péter