Aktuális ajánlataink – Gyártás, termelés – Termelési részlegvezető

Termelési részlegvezető

Megbízónk, egy nemzetközi szinten jegyzett élelmiszeripari csomagoló és műanyag játékgyártó cég, megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba, Szolnok vonzáskörzetébe:

Feladatok:

  • Termelési terület teljes körű irányítása
  • A termelés humán erőforrás igényének és műszaki feltételeinek biztosítása
  • Termelés hatékonyságának növelése a minőségi reklamációk számának csökkentése mellett
  • Új gyártósorok telepítése, beüzemeltetésének vezetése
  • Beszállítókkal kapcsolattartás
  • Felmerülő problémák kezelése
  • A tervszerű karbantartási rendszer kialakítása, működtetése
  • Munkáltatói jogok gyakorlása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Kétkezi összeszerelési területen szerzett tapasztalat
  • Legalább 5 éves termelésben szerzett tapasztalattal bír
  • Tárgyalási szinten beszél angolul
  • Vezetői tapasztalattal rendelkezik
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • Önálló munkavégzés, jó szervező készség
  • Együttműködő, közvetlen, segítő alkat
  • Megoldás-orientált és proaktív személyiség

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Szolnoktól délre Szolnok/Pest/Bács kiskunmegye határa.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás, Termelés vezető
  • Termelésirányítás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Tiszajenő

Ilkei Péter