Aktuális ajánlataink – HR, munkaügy – Bér- és TB ügyintéző munkatárs

Bér- és TB ügyintéző munkatárs

Az ITL Group Kft. saját csapatába keres munkatársat bérszámfejtő csapatába a következő munkakörbe:

Feladatok:

  • A cég nemzetközi ügyfelei részére teljes körű bérszámfejtési feladatok ellátása;
  • Munkavállalók be- és kiléptetése;
  • Teljes vállalati bérszámfejtési és TB ügyintézési feladatok ellátása, koordinálása, ellenőrzése a cég nemzetközi ügyfelei számára;
  • Kereseti, munkaviszony és egyéb igazolások készítése;
  • Adó- és járulék bevallások elkészítése, adatszolgáltatás, kapcsolattartás a hatóságokkal (OEP, MÁK, NAV, KSH);
  • Munkavállalók bejelentése munkaviszony létesítéshez és kijelentés annak megszűnésekor;
  • Munkaügyi adminisztrációhoz kapcsolódó feladatok ellátása;
  • Riportolási és adategyeztetési feladatok.

Elvárások:

  • TB és Bérügyintéző szakképesítés;
  • Legalább 3 év tb/bérszámfejtési tapasztalat;
  • Angol nyelvtudás előny de nem feltétel;
  • Több éves irodai tapasztalat
  • Kulcs-Soft bérprogram alapos ismerete előny de nem feltétel;
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek;
  • A vonatkozó naprakész szabályozási háttér ismerete alapkövetelmény.

Amit kínálunk:

  • cafeteria, szakmai tréningek, bónusz/mozgó bér, nyelvtanulás támogatása.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér,cafeteria,szakmai tréningek,nyelvtanulás támogatása

Ilkei Péter