Aktuális ajánlataink – Mérnők / Műszaki – LEAN KOORDINÁTOR

LEAN KOORDINÁTOR

Nagy múltú, elektronikai eszközgyártás területén közismert európai gyártó cég, paksi leányvállalatához keresünk, a mérnökségi csapatba kollégát, a következő munkakörbe:

Feladatok:

  • A LEAN szemlélet és tudatosság bevezetése, fejlesztése és gyakorlati alkalmazása;
  • Új módszerek kidolgozása és a bevezetés támogatása, a meglévő módszerek folyamatos fejlesztése és támogatása mellett;
  • Gyártási folyamat hatékonyságának felmérése és a szükséges optimalizációs igények kivitelezése
  • A gyártást támogató területek munkafolyamatainak átszervezése a Lean szemlélet és követelményrendszer segítségével
  • Workshopok szervezése és moderálása;
  • LEAN auditok lebonyolítása.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség és Lean képesítés;
  • Elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat;
  • Kézi összeszerelés vagy fél automatizált gyártásban szerzett tapasztalat;
  • Legalább 3-5 éves tapasztalat a Lean gyártásban, folyamatfejlesztésben és költségoptimalizálásban;
  • Preferált a Six Sigma Black Belt tanúsítvány;
  • Angol középfok.
  • Határozott és lényegre törő kommunikációs képesség, amely nyitottsággal és türelemmel párosul;
  • Céltudatos és eredmény orientált személyiség
  • Kiváló csapatjátékos attitűd

Amit nyújtunk:

  • Albérleti támogatás, bónusz, versenyképes fizetés, szakmai kihívás.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök
  • Termelésirányítás
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Paks

Ilkei Péter